[Part_Marquee]
جمعه 23 آذر 1397   08:48:06

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 196

برگزاری مراسم بزرگداشت روز مهندس در شرکت گاز استان اصفهان 
مراسم بزرگداشت روز مهندس و تجلیل از جامعه مهندسی شرکت گاز استان اصفهان و نظام مهندسی استان با حضور شیشه فروش مدیرستاد بحران استان اصفهان،عموشاهی رئیس نظام مهندسی استان اصفهان  
------------------
مراسم بزرگداشت روز مهندس و تجلیل از جامعه مهندسی شرکت گاز استان اصفهان و نظام مهندسی استان با حضور شیشه فروش مدیرستاد بحران استان اصفهان،عموشاهی رئیس نظام مهندسی استان اصفهان و علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت روز شنبه، 5 اسفند ماه جاری در مراسم تجلیل از جایگاه مهندسین شرکت گاز و نظام مهندسی استان اصفهان، بیان داشت: جایگاه و نقش مهندسین در پیشرفت، سازندگی، خود کفائی و امنیت این مرز و بوم بر کسی پوشیده نیست، این جامعه مهندسین بودند که به سهم خود با استفاده از تکنیک ها، روش های منطقی و علمی توانستند مهندسی جنگ را در هشت سال دفاع مقدس پیاده سازی کنند و امنیت و آزادی را برای میهن اسلامی به ارمغان بیاورند.
سید مصطفی علوی، با اشاره به وضعیت گازرسانی در سطح استان اصفهان ؛ اجرای بالغ بر 26 هزار کیلومتر شبکه گاز، بیش از یک هزار و ۱۱۱کیلومتر خط انتقال گاز، 933 ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت از زنگ، یک میلیون و ۸۳۰هزار انشعاب و اشتراک پذیری بیش از۱ میلیون و ۷42 هزار مشترک گفت: شرکت گاز استان اصفهان از سال ۱۳۷۷ از منطقه دو عملیات انتقال گاز مجزا شده و خدمات گاز رسانی را در سطح استان آغاز نموده است .
وی،بهره‌مندی ۴۸ شهرک صنعتی و ۸ هزار و۶۰۰ واحد صنعتی، ۱۵۶ جایگاه CNG و ۵نیروگاه برق استان را از دیگر شاخص های گازرسانی در سطح استان اصفهان ذکر کرد و افزود: استان اصفهان دارای 107 شهر می باشد که 103 شهر آن گازرسانی شده و 4 شهر دیگر از جمله خور ، جندق، فرخی و انارک واقع در شرق استان در حال حاضر در دست گازرسانی از طریق طرح CNG است همچنین این استان دارای 1448 روستای مشمول گازرسانی می باشد که تاکنون 1338 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
مهندس علوی بیان داشت: گازرسانی ایمن و مستمر رسالت اصلی این شرکت است و در این راستا نقش مهندسین شرکت گاز برای تحقق این امر برکسی پوشیده نیست و از طرفی مهندسین و کارشناسان سازمان نظام مهندسی نیز به عنوان مجری و همکار در خدمات گازرسانی ایمن بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: نظارت بر تمامی امور لوله کشی گاز شامل؛ تایید نقشه های اجرایی و کنترل محاسبات، تایید مصالح مصرفی، نظارت بر مراحل مختلف اجرای کار تا رفع اشکالات و انجام آزمایش های سیستم لوله کشی، تایید ابعاد و موقعیت دودکش ها، تهویه وسایل گازسوز و عملیات تزریق گاز بر اساس این مقررات باید توسط مهندسین ناظر سازمان نظام مهندسی صورت گیرد.
مهندس علوی، تصریح کرد: مسئولیت کنترل کیفیت و صدور تاییدیه های مربوطه در همه مراحل طراحی، انتخاب مصالح، اجرا، آزمایش سیستم لوله کشی گاز و همچنین حصول اطمینان از مناسب بودن دودکش ها و مجاری تهویه جهت لوازم گازسوز نیز به عهده مهندسین ناظر سازمان نظام مهندسی می باشد.
وی، تاکید کرد: با توجه به اینکه وضعیت اشتراک پذیری قبلی متقاضیان برای شرکت گاز بسیار حائز اهمیت است، می بایست هنگامی که بازرسان سازمان نظام مهندسی جهت تائید سیستم لوله کشی داخلی ساختمان های متقاضی درخواست اشتراک گازبه محل مربوطه مراجعه می نمایند، وضعیت اشتراک قبلی متقاضی را بررسی نموده و در صورتیکه قبلاً مشترک گاز بوده اند حتماً مشخص نمایند .
در ادامه، عمو شاهی رییس سازمان نظام مهندسی نیز ضمن تبریک روز مهندس به جامعه مهندسین استان اصفهان گفت: مسؤولیت‌پذیری، وقت‌شناسی، احترام به همکاران، اخلاق حرفه‌ای، نوآوری و انتقال مفاهیم نو در فعالیت های  محوله و مشارکت مؤثر در برقراری ارتباط بین رشته تخصصی‌شان با جامعه و صنعت  از ویژگی های برجسته یک مهندس خوب است.
وی، نقش مهندسین را در توسعه علمی و کیفی فعالیت ها کشور بارز و موثر دانست و افزود: سازمان نظام مهندسی استان اصفهان یک NGO مردمی ومستقل است که در حال حاضر 31 هزار عضو فعال دارد و با افراد تابع آن جمعیتی بالغ بر 100هزار نفری را شامل می شود.
عمو شاهی بیان داشت: توجه به نظام مهندسی توجه به نظام جمهوری اسلامی ایران است، چراکه جامعه مهندسین فعالیت های استراتژیک و اصلی صنعت، عمران، سازندگی، رفاه، امنیت و... کشور را بر عهده دارند.
همچنین، شیشه فروش مدیرستاد بحران استان اصفهان، نیز با اشاره به کاهش 50درصدی فوتی های ناشی از عوامل انسان ساز در سطح استان نسبت به سال گذشته گفت: عملکرد خوب شرکت گاز استان و تلاش همکاران در این بخش غیر قابل انکار و قابل تحسین است.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما