[Part_Marquee]
شنبه 2 تير 1397   16:34:44

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 222

شرکت گاز استان اصفهان در برگزاری دوره های آموزشی سابقه درخشانی دارد 
اسحاق فرشیدی هدف اصلی برگزاری این دوره های آموزشی را نگاه یکپارچه و استراتژیک به بدنه صنعت گاز دانست  
---------------------
رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران؛
شرکت گاز استان اصفهان در برگزاری دوره های آموزشی سابقه درخشانی دارد.

اسحاق فرشیدی هدف اصلی برگزاری این دوره های آموزشی را نگاه یکپارچه و استراتژیک به بدنهصنعت گاز دانست و گفت: در این دوره های آموزشی مباحث تکنیکی، تکنولوژی، بازرگانی، اجتماعی، حقوقی، محیط زیست و... که دانستن این موارد برای یک مدیرعامل وعضو هیئت مدیره ضرورت دارد آموزش داده می شود.
وی، ضمن تشکر از میزبانی شرکت گاز استان اصفهان و کیفیت مطلوب برگزاری این دوره آموزشی و همچنین دوره قبلی تصریح کرد: خوشبختانه شرکت گاز استان به مقوله"آموزش" توجه ویژه ای داشته و در این حوزه از پیشکسوتان شرکت ملی گاز ایران به شمار می رود.
فرشیدی، در خصوص فاز دوم طرح آموزش اعضای هیأت مدیره شرکت ملی گاز ایران بیان داشت:  فاز دوم  آموزش اعضای هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران در استان های اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و منطقه 9 عملیات انتقال گاز، بر اساس برنامه زمان بندی اجرا خواهد شد.
رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: دو موضوع برون سپاری و مدیریت قراردادها و پیمان ها وقوانین مربوط به آندو مقوله مهم در تمامی شرکت ها بویژه صنعت گاز بشمار می رود وعدم اطلاع کافی از آن آسیب های جدی به سازمان و جامعه وارد می سازد.
اسحاق فرشیدی، در خصوص اهمیت آموزش اعضای هیأت‌مدیره‌‌ها، گفت: امروزه، اعضاءهیئت‌مدیره علاوه بر نظارت و بازرسی سازمانی و تامین منابع اساسی برای شرکت، بایددر تصمیم‌گیری‌های راهبردی سازمان مشارکت داشته و برای ایجاد فرهنگ سازمانی مطلوب در سازمان تلاش و ریسک های تجاری شرکت را شناسایی و مدیریت کند.
وی افزود: گذراندن دوره های آموزشی ویژه اعضای هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران الزامی است.
این مقام مسئول تصریح کرد: فاز اول طرح آموزش اعضای هیئت‌مدیره‌ با حضور حداکثری اعضا در اردیبهشت ماه سال جاری خاتمه یافت که در این فاز 8 دوره تفکر استراتژیک نفت و گاز، سناریونویسی،HSE و توسعه پایدار، مدیریت بحران، امکان سنجی و تصمیم گیری طرح ها و پروژه ها، مدیریت انرژی بر اساس استاندارد  ISO50001، مدیریت منابع انسانی و روانشناسی ویژه مدیران در چهار مرکز شهید بهشتی جم، شرکت های گاز استان فارس و خوزستان و شرکت پالایش گاز سرخون و قشم اجرا و در پایان گزارش و نتایج ارزیابی دوره ها پس از احصاء و بررسی برای امور مجامع شرکت ملی گاز ارسال شد.
فرشیدی در ادامه افزود: برنامه ریزی های جامع برای اجرای فاز دوم این طرح، شامل 8 دوره (مدیریت هلدینگ، آشنایی با اساسنامه های نفت و گاز، مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی، روش های تامین منابع مالی پروژه های نفت و گاز، مدیریت قراردادها و انواع پیمان‌ها، برون سپاری، ساختارهای سازمانی نفت وگاز و اخلاق حرفه ای و فرهنگ سازمانی در صنعت) انجام شده که در حال حاضر دوره آموزشی مدیریت قراردادها و انواع پیمان‌ها، برون سپاری به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود.
وی در پایان ضمنتقدیر از تلاش همکاران شرکت گاز استان اصفهان وآرزوی موفقیت و توفیق برای تمامی اعضای شرکت‌کننده گفت: تقاضا می‌کنم افراد طبق گروه‌بندی‌های انجام شده و همچنین برنامه زمانبندی تهیه شده در دوره ها حضور پیدا کرده و ما را در رسیدن به اهداف آموزشی این دوره ها یاری کنند.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما