[Part_Marquee]
جمعه 23 آذر 1397   08:48:13

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 189

حذف آبونمان و خدمات مستمر از قبوض گاز مصرفی 
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در دیدار با امام جمعه شهرستان اردستان ضمن تشریح وضعیت گازرسانی در این شهرستان، از حذف تعرفه آبونمان و خدمات مستمر  
-----------------------

 
حذف آبونمان و خدمات مستمر از قبوض گاز مصرفی
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در دیدار با امام جمعه شهرستان اردستان ضمن تشریح وضعیت گازرسانی در این شهرستان، از حذف تعرفه آبونمان و خدمات مستمر در قبوض گازبهای مصرفی خبر داد و گفت:  این اقدام در راستای حمایت از مشترکین گاز طبیعی و بر اساس قوانین صورت گرفته است.
 به گزارش روابط عمومی، مهندس علوی، بیان داشت: بخشی از منابع یارانه ها از طریق قبوض گاز مردم ، توسط شرکت ملی گاز تامین می شود و مردم با پرداخت به موقع قبوض، در پرداخت یارانه به دولت کمک کنند تا این چتر حمایتی دولت برای  مستضعفین و اقشار کم درآمد همواره استمرار داشته باشد.
وی، با تاکید بر مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی اظهار داشت: حفظ ایمنی و نگهداشت شبکه های گاز برای این شرکت هزینه زیادی را در بر دارد که ممکن است مردم عزیز استان اطلاع دقیقی از آن نداشته باشند.
 مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، ادامه داد: صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی، رعایت نکات ایمنی، نگهداری صحیح کنتور ها و تجهیزات گازرسانی برای این شرکت در جهت استمرار خدمات کیفی گازرسانی بسیار حائز اهمیت است که متاسفانه تعداد قلیلی مشترکین از آن غافل هستند.
مهندس علوی ، گفت: با تاکید ائمه جماعات و مسئولان نهادهای مختلف در خطبه ها و سخنرانی های خود، در خصوص مصرف بهینه انرژی ،یقیناً ، فرهنگ الگوی مصرف بهینه بین مردم نهادینه خواهد شد.
در ادامه حجت الاسلام دهشیری، امام جمعه شهرستان اردستان، ضمن تشکر از اقدامات اداره گاز اردستان در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم این شهرستان، اظهار داشت : باید شرایط و وضعیت گازرسانی برای مردم تشریح گردد، مردم بدانند گاز طبیعی طی چه مراحل مختلف و با چه مشقاتی ؛ اکتشاف، استخراج، انتقال و توزیع و به مصرف کننده می رسد تا مردم بیشتر قدرادان این نعمت خدادادی و ارزشمند باشند.
وی، بیان داشت: عدم صرفه جویی در مصرف گاز ، اسراف و حق الناس محسوب می شود که متاسفانه برخی از مردم توجه لازم را به این امر ندارند.
 وی، با تاکید بر اصلاح فرهنگ استفاده از نعمات الهی و رعایت صرفه جویی افزود:با احیائ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه قطعاً می توان فرهنگ صحیح مصرف را تبیین کرد.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما