[Part_Marquee]
شنبه 2 تير 1397   16:34:10

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 183

نیروگاه خورشیدی 10 کیلو واتی در شرکت گاز استان اصفهان به بهره برداری رسید 
نیروگاه خورشیدی با ظرفیت10 کیلو وات با هزینه ای بیش از 710 میلیون ریال در شرکت گاز استان اصفهان احداث با حضور مدیرعامل برق منطقه ای و مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان و مدیرعامل شرکت گازاستان  
------------------------
نیروگاه خورشیدی با ظرفیت10 کیلو وات با هزینه ای بیش از 710 میلیون ریال در شرکت گاز استان اصفهان احداث با حضور مدیرعامل برق منطقه ای و مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان و مدیرعامل شرکت گازاستان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی، این نیروگاه  با توان تجمعی پنل حدود 285وات دارای 35 پنل خورشیدی با ابعاد هر پنل 1640*1000*40 میلی متر با وزن 17 کیلوگرمتشکیل شده که در مساحتی بالغ بر 150متر مربع نصب شده است.
این نیروگاه خورشیدی با ظرفیت برق تولیدی سالانه 20 هزار کیلووات با یک خط اختصاصی  به شبکه سراسری برق شهرستان متصل شده و طی قرادادی 20 ساله با شرکت توزیع برق شهرستان  هر کیلووات بالغ بر 9770 ریال به این شرکت فروخته می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر مسئولیت های اجتماعی این شرکت و توجه خاص آن به صیانت از محیط زیست و استفاده از انرژی های تجدید پذیرگفت: وجود سالانه بیش از 330 روز آفتابی در اصفهان با متوسط 6 ساعت در روز، کارشناسان این شرکت را برآن داشت تا برای بهره برداری حداکثری  از این انرژی خدادای برنامه ریزی و اقدام نمایند.
سید مصطفی علوی بیان داشت: با استفاده از این تکنولوژی و اقدام زیست محیطی، از مصرف سالانه بیش از 5 هزار لیتر سوخت های فسیلی وانتشار 1300 تن کربن جلوگیری می شود.
وی، با اشاره به اینکه ، یکی از برنامه های کلان جمهوری اسلامی ایران استفاده بهینه از منابع و ارتقاء میزان بهره برداری از منابع متنوع انرژی های تجدیدپذیر برای تامین بخشی از نیاز روزافزون انرژی کشور به شمار می رود افزود: کشور ایران از لحاظ برخورداری منابع مختلف انرژی یکی از غنی ترین کشورهای جهان محسوب می شود و علاوه بر وجود منابع گسترده سوخت های فسیلی نظیر نفت و گاز، دارای قابلیت فراوان از لحاظ انرژی های تجدیدپذیر از جمله باد، خورشید، زیست توده وزمین گرمایی است.
وی بیان داشت: استان اصفهان از شرایط مناسبی برای تولید برق توسط نیروگاه های خورشیدی برخوردار است.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما