[Part_Marquee]
جمعه 23 آذر 1397   08:58:37

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 64

امضای توافقنامه همکاری بین شرکت گاز و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان 
درراستای ارتقاء فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی شرکت گاز و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان توافقنامه همکاری امضاء کردند. 
-----------------------

درراستای ارتقاء فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی شرکت گاز و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان توافقنامه همکاری امضاء کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، این توافق نامه به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی با استفاده از ظرفیت ها وتوانمندی های فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش منعقد شد که طی آن آموزش، اطلاع‎رسانی و توسعه فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی در سطح ادارات آموزش و پرورش استان و مدارس استان اصفهان با هدف انتقال آموزش‎های فوق به خانواده‎ها تصویب گردید.
طی این تفاهم نامه، تا پایان سال تحصیلی جاری توافق گردید؛ اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به اعلام تعداد و فهرست اسامی معاونین پرورشی به تفکیک شهرستان‎ها اقدام  نماید، فضای آموزشی مناسب جهت برگزاری جلسات آموزشی تخصیص دهد و شرکت گاز استان اصفهان نسبت به تأمین استاد، تهیه محتوا و اجرای دوره آموزشی در هر شهرستان اقدام کند.
همچنین مقرر گردید، فهرست اسامی مسئولین خدمات و نمایندگان فنی ادارات آموزش و پرورش استان به منظور حضور در دوره بازآموزیتخصصی ایمنی و مصرف بهینه گاز مدارس توسط اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام گردد.
بازرسی دورهای گاز از مدارس توسط مسئولین خدمات و نمایندگان فنی ادارات آموزش و پرورش استان و رفع اشکالات لوله‎کشی داخلی مدارس توسط اداره کل آموزش و پرورش استان، برنامه‎ریزی در خصوص اطلاع‎رسانی و فرهنگ‎سازی دانش‎آموزان پایه ششم مدارس با همکاری مدیران مدارس و ادارات آموزش و پرورش توسط شرکت گاز استان ، ارسال پیام‎های هفتگی ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی از طریق اتوماسیون اداری برای تمامی مدارس استان توسط اداره کل آموزش و پرورش از دیگر مواردی بود که بین این دو سازمان مورد توافق قرار گرفت.
همچنین بر اساس این توافق نامه، مقرر شد از طرح‎های پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان در زمینه گاز طبیعی توسط شرکت گاز استان، حمایت گردد. 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما