[Part_Marquee]
جمعه 23 آذر 1397   09:57:31

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 63

خلاقیت و نوآوری لازمه پیشرفت هر سازمان است 
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در بازدید از انبار شهید فلسفی گفت: خلاقیت و نوآوری لازمه پیشرفت هر سازمان است. به گزارش روابط عمومی  
------------------------

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در بازدید از انبار شهید فلسفی گفت: خلاقیت و نوآوری لازمه پیشرفت هر سازمان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های رئیس و کارکنان واحد امور کالا، با اشاره بر گستردگی و تنوع کار در این واحد،گفت: در این انبار می توان دنیای خلاقیت و ایده را بکار گرفت. 
وی،با تاکید بر لزوم داشتن خلاقیت و ایده پردازی در کار بیان داشت:‌ در هر بخشی از کار که خلاقیت نباشد آن بخش قطعاً با ضعف مواجه است.
مهندس علوی، تاکید کرد: افزایش خلاقیت در سازمان ها می تواند به ارتقای کمیت و کیفیت خدمات، کاهش هزینه ها ، جلوگیری از اتلاف منابع و بالتبع افزایش کارآیی و بهره وری و ایجاد انگیزش و رضایت شغلی در کارکنان منجر گردد .

مهندس علوی،گفت: سیستم کالا و انبارداری باید به گونه ای باشد که از انبار نمودن بی جهت کالا و توقف سرمایه بیت المال خود داری شود.
وی، ضمن بازدید از انبارهای لوازم گازرسانی به صنایع، ایستگاه های TBS و تجهیزات ، اقلام از رده خارج و لزوم تعیین تکلیف فوری اقلام مازاد تاکید کرد و گفت: خوشبختانه تیم کالا تیم تخصصی و با تجربه ای است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،افزود: رسیدگی به نیازهای کارکنان و رضایتمندی آنها از اهداف اصلی شرکت بوده است و ما همواره سعی در رفع این نیازها و جلب رضایت کارکنان در چهار چوب قانون و وظایف هستیم.
مهندس علوی، با تاکید بر اینکه، رابطه بین سازمان و کارکنان باید برد – برد باشد  خاطر نشان کرد: هر اقدام و ابتکار عملی در راستای صیانت از اموال ، احیاء و بازسازی اقلام بلا استفاده یا از کار افتاده ، اقدام در جهت کاهش هزینه ها برای شرکت حائز اهمیت است و انجام دهنده این مهم در سودی که عاید شرکت می شود سهیم خواهد شد.
گفتنی است، در این بازدید مهندس علوی از تعدادی از پرسنل انبار شهید فلسفی که در جهت تامین به موقع و مناسب اقلام و کالاهای مورد نیاز عملیات اجرا و بهره برداری از پروژه بزرگ گازرسانی به شرق اصفهان تلاش داشتند با اهدای لوح تقدیر، قدر دانی نمود.  
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما