صفحه اصلی > خبرها > نمایش اخبار پر بازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

فرماندار شاهین شهر

خدمات الکترونیکی گاز باید توسعه یابد

فرماندار شاهین شهر در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان شاهین شهر گفت: شرکت گاز باید خدمات حضوری را کاهش و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی را ارتقاء دهد.

فرماندار شاهین شهر در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان شاهین شهر گفت: شرکت گاز باید خدمات حضوری را کاهش و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی را ارتقاء دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شاهین شهر که با حضور مهندس علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان وجمعی از معاونین وی برگزار شد، فرماندار شاهین شهر گفت: شاهین شهر از نظر وسعت جغرافیایی با بیش ار 6 هزار و 105 کیلومتر بسیار گسترده است و ارائه خدمات در این شهرستان سختی های زیادی را به همراه دارد.
علیرضا بصیری، بیان داشت: برای تکریم ارباب رجوع وکاهش مراجعات مردم به اداره می بایست خدمات الکترونیکی را توسعه داد.
وی، از اداره گاز شاهین شهر به عنوان یکی از دستگاه های خدمات رسان برتر در شاهین شهر نام برد و افزود:در حوزه خدمات گازرسانی رضایتمندی مردم بالا بوده و کمتر شکایتی از این دستگاه به فرمانداری ارجاع شده است.
همچنین در این مراسم مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: در شهرستان شاهین شهر بیش از84هزار300 مشترک گاز طبیعی وجود دارد که از این میزان، 83503 مشترک خانگی و تجاری و 815 مشترک صنعتی است که از این تعداد 77837 مشترک شهری و 5783 مشترک روستایی می باشند.
مهندس علوی، ضمن تشکر از حمایت های فرمانداری شاهین شهر از شرکت گاز در جهت ارائه خدمات این شرکت افزود: در حال حاضر اکثر فعالیت های این شرکت برون سپاری شده که در اشتغالزایی در هر شهرستان موثر بوده است .
وی، گفت: انتظار داریم فرمانداری کماکان این شرکت را در مسیر وصول مطالباتش از مشترکین خود، حمایت کند تا بدهی های معوق مشترکین بویزه در بخش صنعت از آنچه هست سنگین تر نشود.
گفتنی است در این مراسم محمد برین به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شاهین شهر معرفی گردید و از زحمات یک ساله محمد محمودیان رئیس سابق این اداره قدردانی شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧ - ٠٨:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 716
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب