صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در آئین تودیع و معارفه رئیس بهره برداری گاز مرکز استان اصفهان؛

در آئین تودیع و معارفه رئیس بهره برداری گاز مرکز استان اصفهان؛

توجه به سلامت کارکنان و مشترکین مهمترین اصل است

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا شرایط سختی را برای همه ایجاد کرده است، گفت: در حال حاضر توجه به سلامت کارکنان و مشترکین مهمترین اصل است و رعایت اصول سه گانه بهداشتی اعم از، الزام به استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و شست و شوی مرتب دست ها، بجد باید در همه ادارات مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، در مراسم تودیع و معارفه،رئیس بهره برداری گاز مرکز استان و رئیس اداره گاز منطقه چهار گفت:تنها چیزی که از جایگاه مدیریتی فرد باقی می‌ماند؛ عملکرد و خدمتی است که برای رضای خدا و مردم انجام شده است.

مهندس علوی، با تقدیر از زحمات رئیس سابق اداره گاز منطقه چهار بیان داشت: وی در زمینه‌ ی توسعه خدمات گازرسانی و تعامل با مشترکین، توانست با برنامه ریزی مناسب اقدامات شایسته ای انجام دهد و تا کنون هیچ مورد شکایت، نارضایتی یا کم کاری از عملکرد این منطقه گزارش نشده است.

وی، با اشاره به اینکه قبول مسئولیت جدید، فرد را موظف می کند که تمام توان خود را برای انجام صحیح امور مربوطه بکار گیرد، تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر نیروهای متخصص و با دانشی در مجموعه بهره برداری داریم که همراه با برنامه ریزی در طی سال تداوم گاز رسانی را میسر کرده اند.

مهندس علوی، تاکید کرد: برخورد مناسب با ارباب رجوع، توسعه گازرسانی به صنایع، تلاش در جهت وصول مطالبات با حفظ کرامت مشترکین، دقت در نحوه و قطع و وصل گاز، توجه به انگیزه و رضایتمندی کارکنان و... از جمله مواردی است که انتظار می رود به درستی و دقت بیشتری مورد توجه مدیران و روسا قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین با تاکید بر ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تعامل با ادارات، فرمانداری و سایر نهاد های مردمی را از دیگر توصیه های خود به رئیس جدید اداره گاز منطقه چهار برشمرد و افزود: بدون تعامل، کاری صورت نمی‌گیرد و می‌طلبد با مدیران تعامل مطلوب جهت برطرف کردن موانع صورت پذیرد.

مهندس علوی، درپایان با توصیه به وحدت و همدلی، اختلاف را آفت خدمت رسانی دانست و گفت: اگر در مجموعه اختلافی بروز کند، دیگر نمی‌توان انتظار انجام کارمناسب داشته و بهره وری در سازمان بهبود پیدا کند.

لازم به ذکر است، حسین ابراهیمی، رئیس سابق اداره گاز منطقه چهار به عنوان سرپرست بهره برداری گاز مرکز استان و امید شبانکاره به عنوان سرپرست اداره گاز منطقه چهار اصفهان منصوب شدند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩ - ١٣:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 806
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب