صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

اعمال محدودیت مصرف گاز در کارخانجات سیمان برای پیشگیری از افت فشار گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،گفت: توزیع گاز برای هفت کارخانه سیمان استان با توجه به افزایش شدید مصرف بخش خانگی برای جلوگیری از اُفت فشار محدود شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی،با بیان این مطلب افزود: در چند روز اخیر، میزان مصرف بویژه در بخش خانگی افزایش قابل توجهی یافته و به نقطه هشدار رسیده است به همین دلیل بر اساس تصمیم گرفته شده در شرکت ملی گاز ایران، توزیع گاز در هفت کارخانه سیمان استان بتدریج دچار محدودیت شد.

مهندس علوی، با بیان اینکه این کارخانه‌ها شامل سه کارخانه در محدوده شهرستان اصفهان و بقیه مناطق دیگر مانند نایین، اردستان و کاشان قرار دارند، اظهار داشت: مصرف گاز این کارخانه‌ها بین ۸۰ تا ۶۰۰ هزار مترمکعب در شبانه روز است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه هر ساله این محدودیت مصرف با توجه به افزایش مصرف گاز بخش خانگی در زمستان وجود داشته، افزود: برای جلوگیری از تکرار اعمال محدودیت و راهی جز مصرف بهینه نداریم.

وی، تاکید کرد: مشترکین بویژه مصرف کنندگان خانگی باید به مصرف منطقی گاز بیش از پیش توجه کنند در غیر این صورت با تداوم روند افزایشی مصرف ممکن است شاهد مشکلاتی مانند افت فشار و نرسیدن گاز به برخی مناطق از جمله در شرق استان باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٥ دی ١٣٩٩ - ١٢:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 88
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب