صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بررسي شعار سال 1400در شرکت گاز استان اصفهان

بررسي شعار سال 1400در شرکت گاز استان اصفهان

نخستین نشست مدیران شرکت گاز استان اصفهان به ریاست سیدمصطفی علوی مدیرعامل این شرکت در راستای تعیین اولویت ها و برنامه های تحقق "تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در این نشست  مهندس علوی  با تبریک سال نو و ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان (عج)، اجرای شعار سال جاری، یعنی تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها را مهمترین اولویت کاری سازمان متبوع خود بیان کرد و خواستار اهتمام جدی تمام بخش‌های این شرکت به منظور اجرای این راهبرد اساسی گردید.

وی، اظهار داشت: شرکت گاز یک واحد بزرگ خدماتی است که با توزیع گاز طبیعی، زیرساختی مهم و استراتژیک را برای صنعت و اقتصاد کشور فراهم می کند .

مهندس علوی، گفت:  شعار سال ۱۴۰۰ ،کلیدواژه «تولید» را بر پیشانی خود دارد و مشخص است که اصلاح مسائل مرتبط با تولید، در یک مدت محدود خلاصه نمی شود و باید در این زمینه، نگاهی منطقی داشت.

وی، خاطر نشان ساخت: «پشتیبانی» و «مانع زدایی» در کنار هم می توانند مشکلات گوناگون عرصه تولید را مرتفع سازند، یعنی چه بسا پشتیبانی و حمایت ها از عرصه تولید به دلیل وجود برخی موانع تأثیر لازم را نداشته باشد، ضمن آن که رفع موانع نیز بدون پشتیبانی های مستمر از تولید، کارا نخواهد بود، اگرچه خود رفع موانع، نوعی از پشتیبانی و حمایت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: تحقق عینی این شعار در صنعت گاز استان نیازمند نقش آفرینی تمامی کارکنان است تا نه فقط یک پشتیبانی و مانع زدایی محدود، بلکه  مجموعه ای از «پشتیبانی ها» و «مانع زدایی ها»  بتواند مؤثر واقع شود.

وی، حمایت از پیمانکاران و تامین کنندگان کالا و خدمات و نیز رفع موانع و مشکلات واگذاری اشتراک پذیری و توسعه شبکه ها همچنین همدلی و همکاری کارکنان را راهگشای تحقق شعار سال دانست و اظهار داشت: ما وظیفه داریم با همه ظرفیت‌ها به پشتیبانی و مانع زدایی بپردازیم تا خدمات به رشد خوبی برسد و با رصد مشکلات در بخش های مختلف بتوانیم به پشتیبانی و حمایت‌های لازم بپردازیم.

علوی،گفت: در سال گذشته بهره برداری از صدها پروژه در بخش های مختلف خانگی و بویژه صنعتی اتفاق افتاد و امیدواریم در سال جدید در جهت تحقق شعار سال نیز با تلاش و همت  همگانی در جهت رشد اقتصادی و توسعه گازرسانی بویژه در صنایع فاقد گاز طبیعی گام های بلندتری برداریم و به لطف الهی در سال ۱۴۰۰ شاهد گشایش‌های اقتصادی و گسترش فعالیت‌های تولیدی استان باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: در سال جاری یکی از اهداف مهم تکمیل پروژه‌های نیمه کاره است، همچنین پشتیبانی جدی تر از طرح های گازرسانی در سطح شهرستان های استان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

وی، همچنین به حذف کاغذ بازی ها و بروکراسی های اضافی اداری تاکید کرد و ادامه داد: الکترونیکی کردن امور و همچنین افزایش دانش تخصصی نیروهای سازمان از طریق آموزش های ضمن خدمت کارکنان می تواند به تحقق شعار سال کمک نماید.

در ادامه اعضای هیات مدیره، معاونین و سایران مدیران شرکت،به بیان نقطه نظرات خود درخصوص تحقق شعار سال جاری پرداخته، مسائل و مشکلات موجود در شرکت را عنوان و راهکارهای پیشنهادی ارائه و بر مبنای صورتجلسه تنظیمی، مقرر گردید تا واحدهای ذیربط اقدامات لازم را بعمل آورند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ١٤ فروردين ١٤٠٠ - ٠٨:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 133
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب