صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد؛

اجرای 14پروژه بزرگ گازرسانی در هفته دولت

14پروژه بزرگ گازرسانی با هزینه ای بالغ بر 260 میلیارد ریال در سطح استان اصفهان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با اشاره به پروژه‌های آماده افتتاح شرکت گاز استان در هفته دولت، گفت:عملیات اجرایی گازرسانی به 7 روستای بخش مرکزی فریدونشهر از جمله؛ زرد فهره، سکان، اسلام آباد،مزرعه سیب، مزرعه میر، راچه وکرچان با هزینه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال و احداث ساختمان پست امداد شهید کشوری آغاز خواهد شد.

وی، بهره برداری از گازرسانی به شهرهای فرخی و جندق به روش گاز طبیعی فشرده  با هزینه اجرایی 108 میلیارد ریال، بهره برداری از ایستگاه CGS200هزار متر مکعبی نصیرآباد در شهرستان مبارکه با هزینه اجرایی 40 میلیارد ریال، افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد توکلی و معین آباد از توابع شهرستان نایین  با هزینه اجرایی 32 میلیارد ریال، بهره برداری از ساختمان اداری وپست امداد اداره گاز حسن آباد  بخش جرقویه علیا با هزینه اجرایی 13 میلیارد ریال از جمله این پروژه ها است.

 مهندس علوی،  از گازرسانی به فاز دو شهرک شهید کشوری خبر داد و افزود: این پروژه با هزینه ای بیش از 7میلیارد ریال اجرایی شده است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

مهندس علوی، با اشاره به اینکه با گازرسانی به دو شهر واقع در شرق استان بیش از 2 هزار و 380خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد گفت: پروژه های گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی فریدونشهر نیز  تا پایان سال جاری به بهره برداری کامل خواهند رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: سال گذشته گازرسانی به شهر خور صورت گرفت و در حال حاضر دو هزار و ۱۰۰ مشترک این شهر از گاز طبیعی استفاده می‌کنند، تصریح کرد: برای اتمام روند گازرسانی به تمام نقاط استان از هیچ تلاشی غافل نشدیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰9 شهر استان "شهر سبز" شده‌اند، گفت: تا پایان امسال هیچ شهری در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بی‌بهره نخواهد بود.

مهندس علوی، با اعلام اینکه رسالت شرکت گاز استان اصفهان توسعه گازرسانی است، تاکید کرد: در بخش تعالی و کیفیت باید اقدامات زیادی انجام شود، از این رو تا پایان سال جاری ۲۲ خدمت قابل ارایه به مشترکین  عزیز استان را الکترونیکی خواهیم کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨ - ١١:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 327
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب