صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

تحقق 99.5 درصدی گازرسانی در سطح استان اصفهان

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در حاشیه دیدار با سرهنگ شفیعی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان و سرگرد فلاح مسئول حوزه بسیج ادارات کل شهید رجایی، گفت: گازرسانی به بیش از ۹۹ درصد جمعیت استان اصفهان با روحیه و تفکر بسیجی و جهادی کارکنان محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی سطح خدمت رسانی به مردم سرعت چشمگیری داشته است، افزود: در حال حاضر صددرصد شهرها معادل ۱۱۱ شهر در سطح استان و ۱۰۶۰ روستا، حتی در دور افتاده ترین مناطق استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

مهندس علوی، گفت: امسال با وجود تحریم ها و فشارهای زیاد اقتصادی که وجود داشت، با برنامه ریزی صحیح و هدفمند در توسعه گازرسانی به شهرها، روستاها و صنایع موفق عمل کردیم و به لطف خدا و همت کارکنان خدوم شرکت، بیش از 468 کیلومتر شبکه گذاری ۱۲ هزار انشعاب و بیش از ۴۵ هزار مشترک جدید به تعداد مشترکین استان اضافه شده است .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: با توجه به افزایش تعداد مشترکین و برخورداری جمعیت بالای استان از نعمت گاز طبیعی لازم است تا همه مشترکین عزیز نسبت به رعایت مصرف منطقی گاز،همکاری لازم را با این شرکت داشته تا تداوم استفاده از گاز در تمامی بخش ها فراهم گردد.

در ادامه، این دیدار سرهنگ شفیعی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان، اظهار داشت: ما در برهه فعلی بیش از گذشته نیازمند تفکر بسیجی و روحیه انقلابی و جهادی در کشور هستیم و در کنار این روحیه از دو سرمایه عظیم اعم از انرژی و دیگری مردم عزیز بهره مند می باشیم.

وی، تصریح کرد: هر پیشرفتی که در کشور حاصل شده مرهون تفکر و روحیه جهادی و بسیجی است و وظیفه اصلی ما مردم داری و خدمت رسانی بی منت به مردم است .

سرهنگ شفیعی، گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خدمات بسیج باید به نحو شایسته ای به مردم معرفی شود، زیرا اینها،خدمات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٩ - ١٢:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 202
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب