صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

استقرار 65 لینک وایرلس در شرکت گاز استان اصفهان

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از استقرار 65 لینک وایرلس در بستر اینترانت این شرکت خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه 65 لینک وایرلس در بستر اینترانت این شرکت راه اندازی شده است گفت: از این تعداد،29 لینک در سطح ادارات گازرسانی استان، 18 لینک در ایستگاه های گازرسانی و 18 لینک به عنوان واسط  می باشد.

مهندس علوی، افزود: افزایش پهنای باند حداقل 10 برابر وضعیت قبلی، اختصاصی شدن و افزایش امنیت بستر، انتقال خطوط تلفن داخلی بر بستر وایرلس به ادارات و ایستگاههای مهم ، مانیتورینگ و پایش آنلاین پارامترهای ایستگاهها و مقرون به صرفه بودن نسبت به هزینه بسترهای کابلی (استیجاری) شرکت مخابرات از مهمترین مزایای استفاده از بستر وایرلس می باشد.

وی، گفت: از سال 94 با رشد و توسعه سیستم ها و سامانه های نرم افزاری شرکت و همچنین پروژه مانیتورینگ ایستگاه های مهم استان که اکثرا دسترسی زیرساخت کابلی برای آنها مشکل بود، نیاز به بستر ارتباطی با پهنای باند بالاتر احساس گردید که بر اساس بررسی های میدانی و فنی نقاط مذکور، بهترین گزینه زیر ساخت وایرلس انتخاب گردید.

مهندس علوی، در ادامه اعلام داشت: برقراری ارتباط تلفنی داخلی با 11 ایستگاه و هفت اداره که به سیستم VOIP مجهز گردیده اند روی همین بستر وایرلس توانسته سرویس تلفنی مناسبی برای همکاران فراهم آورد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨ - ١٤:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 363
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب