صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک بزرگ شمال اصفهان

استاندار اصفهان با همراهی جمعی از مدیران کل استانی و مسوولین شهرستان شاهین شهر و میمه از شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی این شهرک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در این بازدید استاندار و همراهان پس از سرکشی به واحدهای تولیدی در جلسه ای با حضور مسوولین و فعالان اقتصادی به تبادل نظر در خصوص مسائل ومشکلات پیش روی این شهرک صنعتی پرداختند و پس از پاسخگویی مدیران استانی، مقرر گردید پیگیری لازم بر اساس تصمیمات اتخاذ شده به عمل آید.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در حاشیه این دیدار در خصوص وضعیت گازرسانی به صنایع استان گفت:درحال حاضر بیش از8 هزار و۶۰۰واحد صنعتی استان، از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی، برضرورت شتاب در گازرسانی به صنایع، با هدف تقویت چرخه ی تولید ودر جهت کاهش مصرف سوخت های فسیلی بویژه درسال رونق تولید تاکید کرد و اظهار داشت: در صورت تامین منابع و اخذ مجوزات قانونی، عملیات گازرسانی به واحدهای صنعتی فاقد گاز تا پایان سال ۹۸ اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: کمک به چرخه ی تولید و اقتصاد یک وظیفه مهم است و اینگونه بازدیدها و ارتباطات نزدیک مسئولین و صاحبان صنایع به حل و فصل مسایل و مشکلات بخش صنعت کمک شایانی خواهد کرد.

علوی، افزود: هر چقدر در فضای کاری حس صمیمت و کار تیمی بیشتر باشد کارها با سرعت بیشتری به ثمر خواهد رسید و و از تلاش در جهت حل مشکلات مردم عزیز، لذت بیشتری خواهیم برد.

گفتنی است استاندار محترم اصفهان به همراه مدیران اجرایی استان به صورت ماهیانه در یک منطقه صنعتی در سطح استان حضور می یابد و درآن جلسات صاحبان صنایع تولیدی و مدیران اجرایی، بی واسطه  به بررسی و حل مشکلات می پردازند.   

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨ - ١٥:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 399
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب