صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اصلی 


نسخه چاپي

طی بازدید مدیرعامل از اداره گاز منطقه یک اصفهان اعلام شد؛

94 درصد مشترکین اداره گازرسانی منطقه یک اصفهان، خانگی است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، طی بازدید مدیرعامل، معاونین، برخی مدیران و کارشناسان این شرکت از اداره گاز منطقه یک اصفهان از زحمات و موفقیت های این اداره در بخش های مختلف بویژه وصول مطالبات در بخش مشترکین خانگی تقدیر شد.

مهندس علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه، موفقیت این شرکت با تلاش های صادقانه کارکنان شرکت بعنوان اصلی ترین سرمایه سازمان محقق می شود، ضمن ترغیب و تشویق کارکنان به استفاده از دانش و تکنولوژی های روز، گفت: مدیران باید با تبدیل فضای کار به محیط دوستی، محبت و مشارکت خدمات گازرسانی را ارائه و پاسخگویی مردم و ارباب رجوع باشند.

در این بازدید رئیس اداره گاز منطقه یک اصفهان، طی ارایه یک گزارش کامل از اقدامات انجام گرفته در واحدها و بخش های مختلف این اداره گفت: این منطقه با تعداد۶۸۴۲۰ عدد انشعاب وظیفه گازرسانی به ۱۴۷هزار و ۸۵۰ مشترک در منطقه یک اصفهان را برعهده دارد که حدود۹۴ درصد آن را بخش خانگی تشکیل می دهد که در پرداخت گاز بهای مصرفی خود بموقع اقدام می نمایند.

علی عنایتی، با ارائه آمار و نمودارهای دقیق مشخص نمود که روند وصول مطالبات در این منطقه طی یکسال گذشته روند صعودی قابل توجهی داشته است.

وی، اظهار داشت: با تهیه چندین ابزارک (اپلیکیشن) در حوزه وصول مطالبات پیشرفت های خوبی حاصل گردیده که رتبه بسیار بالای این منطقه در رتبه بندی های اخیر استان نیز گواه بر این ادعاست.

رئیس اداره گاز منطقه یک اصفهان، در ادامه با اشاره به اینکه فضای اداری این اداره محدود است،گفت: سعی شده از تمام فضاهای موجود به بهترین شکل استفاده شود و با بهره گیری از پتانسیل کارکنان منطقه و بدون پرداخت هزینه نسبت به ایجاد مکانی جدید در ساختمان فعلی برای اقامه نماز جماعت اقدام گردد.

در پایان مدیرعامل شرکت از ارائه گزارش و نحوه عملکرد رئیس و کارکنان اداره گاز منطقه یک ابراز رضایت نموده و ابراز امیدواری کرد سایر ادارات و مناطق نیز از نوآوری های ایجاد شده توسط اداره گاز منطقه یک استفاده نمایند.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨ - ١٥:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 533
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب